DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Apteczki pierwszej pomocy dla Ukrainy

Apteczki pierwszej pomocy dla Ukrainy

19 grudnia 2022 r. centra handlowe zarządzane przez Multi Corporation w całej Europie, w tym Forum Lwów w Ukrainie i Centrum Handlowe Sarni Stok łączą siły w ramach wspólnej zbiórki pieniężnej na zakup apteczek pierwszej pomocy dla Ukrainy. Kampania jest przeprowadzana we współpracy z UNITED24, platformą uruchomioną przez Prezydenta Wołodymira Zełenskiego.

Darowizny zebrane podczas kampanii zostaną przekazane Narodowemu Bankowi Ukrainy z przeznaczeniem dla Ministerstwa Zdrowia, w szczególności na zakup medycznych zestawów pierwszej pomocy. UNITED24 gwarantuje, że środki zostaną przeznaczone na wskazany cel. UNITED24 jest audytowana przez firmę Deloitte.

UNITED24 to uruchomiona przez Prezydenta Wołodymira Zełenskiego oficjalna platforma do zbiórek funduszy dla Ukrainy. Jest to główne miejsce zbierania darowizn na cele charytatywne wspierające Ukrainę. W ciągu pierwszych 5 miesięcy działalności UNITED24 zebrała ponad 200 milionów dolarów od mieszkańców 110 krajów na całym świecie. Wśród ambasadorów UNITED24 są m.in. słynni lekkoatleci: Andrij Szewczenko, Elina Switolina i Ołeksandr Usyk, a także dyrektor kreatywny Balenciagi – Demna, amerykańscy aktorzy: Liev Schreiber i Mark Hamill, zespół muzyczny Imagine Dragons oraz piosenkarka i aktorka Barbra Streisand.

Multi Corporation zarządza ponad 80 centrami handlowymi w Europie i Turcji. Firma zatrudnia trzynastu pracowników w Forum Lwów w Ukrainie, których bezpieczeństwo jest stale zagrożone.

POMAGAJ Z NAMI!​