DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

O centrum

Centrum Handlowe SARNI STOK
rodzinne zakupy na poziomie

Galeria Handlowa SARNI STOK powstała jako pierwsza w Bielsku-Białej. Położona jest przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych prowadzących do centrum miasta, a także do Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna.

Jest to miejsce zakupów dla całej rodziny, gwarantujące kompleksową ofertę i komfort zakupów.

Funkcjonuje w nim ok. 80 sklepów i kilkanaście punktów usługowych znanych sieci zagranicznych i krajowych, w tym marki wyróżniające się na loklanym rynku takie jak TK Maxx, Carrefour, Jula czy Media Markt. Do dyspozycji klientów są znane marki modowe, drogeryjne, wyposażenia wnętrz, sportowe, jak również Hipermarket Carrefour oraz szeroka oferta usługowa.

W centralnym punkcie Galerii, klienci znajdą Giftomat, za pomocą którego w prosty i szybki sposób zakupią Karty Podarunkowe Sarni Stok. Giftomat posiada również funkcję sprawdzenia salda. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna, a karty można wykorzystać w blisko 80 sklepach i punktach handlowych na terenie CH Sarni Stok.

Dla najmłodszych Klientów centrum stworzono specjalne strefy dla dzieci

Plac zabaw „Pirat” oraz wolnostojące zabawki interaktywne w strefie restauracyjnej jak i we wszystkich toaletach.

Centrum Handlowe SARNI STOK w liczbach:

Otwarcie
centrum

2001 rok

dwupoziomowy
parking

1380 miejsc

PUNKTY
HANDLOWO USŁUGOWE

82

powierzchnia
handlowa

31 tys. m2

Właścicielem nieruchomości jest Union Investment Institutional Property GmBH (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce. Zarządcą jest Multi Poland Sp. z o.o.