DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

CH SARNI STOK Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA

CH SARNI STOK Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA potwierdzajacym spełnianie standardów sanitarnych walki z pandemią Covid-19

CH Sarni Stok, jako jedyne centrum handlowe w Bielsku-Białej otrzymało certyfikat zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard. Etykieta „SafeGuard” oznacza, że oznakowany nią obiekt spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19. Na wejściach do centrum zlokalizowane są specjalne plakietki „SafeGuard” zaświadczające, że oznakowane nimi miejsca spełniają najwyższe standardy higieniczne, w tym, iż wybrane powierzchnie zostały przebadane pod kątem śladów koronawirusa z wynikiem negatywnym.

– Bezpieczeństwo w centrum handlowym ma dziś fundamentalne znaczenie dla decyzji klienta o wizycie w nim. Tego nauczył nas pierwszy wiosenny lockdown – mówi Anna Waluś, dyrektor CH Sarni Stok. – Dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie klientom najwyższych standardów sanitarnych. Jest to tym bardziej istotne, że powrót do pełnego zakresu funkcjonowania centrów handlowych nastąpi pod koniec listopada, czyli w najgorętszym okresie handlowym w roku. Chcemy, by dzięki temu, że nasze centra są bezpieczne, nasi klienci wrócili na zakupy nawet szybciej niż wiosną.

Przeprowadzona kompleksowa ocena zgodności z wymaganiami sanitarnymi i prawnymi składała się z: przeglądu listy wymagań, wytycznych i dobrych praktyk sporządzonych przez Bureau Veritas, oceny procedur postępowania oraz poziomu ich wdrożenia. Firma dokonała niezależnego audytu w centrum handlowym Sarni Stok.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci i pracownicy czuli się bezpiecznie podczas wizyty w CH Sarni Stok. Wdrożone są wszelkie procedury bezpieczeństwa rekomendowane przez organy państwowe: w wielu miejscach dostępne są punkty do dezynfekcji rąk, uczulamy naszych klientów, aby zasłaniali usta i nos w trakcie zakupów, a także zalecamy minimalny odstęp pomiędzy kupującymi (2m). Nasze służby sanitarne zwracają szczególną uwagę na czystość i bezpieczeństwo obiektu oraz dezynfekcję powierzchni wspólnych na pasażu, w toaletach i miejscach ogólnodostępnych.