DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Kino samochodowe w CH Sarni Stok!

Kino samochodowe w CH Sarni Stok!

Kino samochodowe w Bielsku-Białej? Tak! Zapraszamy już 31 lipca i 1 sierpnia na górny parking Centrum Handlowego Sarni Stok!

Miłośnicy „kina pod chmurką” mogą spodziewać się wielu emocji, do tego sami wybiorą filmy, które obejrzą w piątkowy i sobotni wieczór. Na profilu Sarniego Stoku na FB odbędzie się głosowanie internautów, a wybór tytułów wartych obejrzenia będzie naprawdę ciekawy. Seanse kinowe rozpoczną się o 21:00, a miejsca na parkingu będzie można rezerwować już od 18:00, warto pojawiać się nieco wcześniej, aby zarezerwować najlepsze miejsca parkingowe do oglądania seansu w samochodzie. (liczba miejsc jest ograniczona) Wcześniejszy przyjazd można połączyć z zakupami: w CH Sarni Stok wciąż trwają „Letnie Okazje” z wyjątkowymi ofertami, zniżkami i rabatami. Do tego dla klientów będzie przygotowana strefa z leżakami, gdzie każdy będzie mógł przyjemnie poczekać na seans.

Wygodnie siedząc w aucie, każdego dnia w kinie obejrzymy 1 film, a z myślą o przyjaznym odbiorze dźwięku, organizatorzy zapewniają odpowiednią częstotliwość radiową, która pozwoli na usłyszenie filmu za pomocą radia samochodowego ustawionego na odpowiednią częstotliwość (informacje o częstotliwości przed seansem). Podczas seansów kinowych czynne będą punkty gastronomiczne w CH Sarni Stok.

Wstęp do kina jest biletowany: biletem na teren wydarzenia jest paragon za zakupy wykonane w dniach 27 lipca-1 sierpnia na terenie CH Sarni Stok za minimum 60zł/samochód osobowy. Jeżeli ktoś chce wziąć udział w wydarzeniu zarówno 31 lipca jak i pierwszego sierpnia, powinien mieć dwa różne paragony. Paragon okazujemy bezpośrednio przed wjazdem na teren kina. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, a wysokość samochodów wjeżdżających na parking nie może przekroczyć 1,8 metra.

Regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj.