DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Miłość unosi się w powietrzu

Miłość unosi się w powietrzu

Zakochani są wśród nas, zakochani pierwszy raz! Tak, tak, 14 lutego zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim atmosfera miłości, radości i czerwonych serc otacza nas przywołując na twarzach uśmiechy. W CH Sarni Stok Walentynki obchodzimy 12 lutego, a na klientów czekać będą wyjątkowe upominki.

Walentynki to czas, gdy miłość unosi się w powietrzu, a my wraz z nią! Klienci, którzy 12 lutego zrobią zakupy w centrum handlowym Sarni Stok za minimum 150 zł i zgłoszą się z paragonem do punktu promocyjnego, otrzymają napełniony helem balon w kształcie serca, który będzie doskonałym prezentem dla drugiej połówki. Ilość balonów jest ograniczona i o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Stoisko będzie czynne od 10:00 do 20:00. A to nie koniec atrakcji!

W centrum handlowym już 11 lutego pojawi się romantyczna dekoracja pełna walentynkowych atrybutów. Warto skorzystać i zrobić sobie zdjęcie na jej tle, a następnie umieścić je pod postem konkursowym na profilu Sarni Stok lub oznaczyć na Instagramie @ch_SarniStok, a będzie można wygrać jedną z 10 kart podarunkowych o wartości 100 zł. Dekoracja będzie w centrum handlowym do 14 lutego.

Czekamy na najbardziej romantyczne fotografie!