DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Pełni energii do zabawy - spotkaj Kicię Kocię w CH Sarni Stok!

Pełni energii do zabawy - spotkaj Kicię Kocię w CH Sarni Stok!

Ulubioną postać najmłodszych będzie można spotkać w CH Sarni Stok już 9 i 10 czerwca! Nie możecie przegapić dnia wypełnionego fantastyczną zabawą z Kicią Kocią i Nunusiem. Wszyscy mali i duzi fani będą mogli wziąć udział w grach i warsztatach z ulubioną kocią bohaterką, a także wykonać pamiątkowe zdjęcie. 

W piątek i sobotę Kicia Kocia i Nunuś będą czekać w CH Sarni Stok na wszystkich fanów rezolutnej kotki. Na dwa dni nasze centrum zamieni się w bajkowy świat, tak bardzo lubiany przez najmłodszych. W pokoju Kici Koci najmłodsi będą mogli posłuchać bajek ze swoją ulubioną bohaterką w roli głównej, a na tych którzy kochają wyzwania, czekać będą gigantyczne gry planszowe i zabawy edukacyjne! Możecie spróbować swoich sił skacząc po planszy w roli pionków, kolorować gigantyczną kolorowankę. A dodatkowo dla maluchów będzie czekało stanowisko z malowaniem twarzy oraz z brokatowymi tatuażami 

To nie wszystko! Z Kicią Kocią i Nunusiem możecie spędzić w CH Sarni Stok cały dzień! Atrakcji przygotowanych na ten dzień jest mnóstwo! Na warsztatach plastycznych będzie można dać się ponieść wyobraźni, a nabyte umiejętności wykorzystać kolorując gigantyczną kolorowankę, oczywiście z Kicią Kocią. 

Jak na spotkanie z wyjątkową postacią przystało, nie zabraknie również jej samej! W specjalnej strefie będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie z bohaterką ulubionych przez najmłodszych bajek o przygodach sympatycznej kotki. Na wszystkich chętnych będzie czekała wata cukrowa!

Do zobaczenia w bajkowym świecie Kici Koci!

Kiedy: 9-10 czerwca, 12.00 - 18.00
Gdzie: CH Sarni Stok