DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Prezenty za zakupy, warsztaty kreatywne i spotkanie z Mikołajem!

Prezenty za zakupy, warsztaty kreatywne i spotkanie z Mikołajem!

W pierwszy weekend grudnia ruszymy z prawdziwym świątecznym przytupem! W dniach 1-2 grudnia będzie można otrzymać wyjątkowe prezenty za zakupy. Dodatkowo 2 grudnia na dzieci czekają także kreatywne warsztaty, a w dniach 2 i 6 grudnia odwiedzi nas także najprawdziwszy Mikołaj!

Co zrobić, by wziąć udział w promocji? Wystarczy w dniach akcji zrobić zakupy za minimum 150 zł i zgłosić się do punktu promocyjnego. Na uczestników czekają nagrody: eko zestawy kreatywne dla dzieci (za zakupy od 150 do 299,99 zł) oraz piękne, świąteczne lasy w słoiku (za zakupy powyżej 300 zł). W zabawie można łączyć paragony (maksymalnie 2), a szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stoisku promocyjnym. Liczba upominków jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. W zabawie można wziąć udział maksymalnie 2 razy.

W sobotę 2 grudnia na klientów i ich pociechy czekać będą świąteczne warsztaty kreatywne. Dzieci będą mogły samodzielnie i z rodzicami przygotować ekologiczne ozdoby na choinkę. Warsztaty będą trwały od 11:00 do 19:00 lub do wyczerpania zapasów, udział w nich jest bezpłatny. 2 i 6 grudnia do CH Sarni Stok przyjedzie najprawdziwszy Święty Mikołaj, będzie można się z nim przywitać od 13:00 do 19:00. Mikołaj zaprasza do wspólnych zdjęć!

W CH Sarni Stok działa teraz także świąteczny punkt zakupu karty podarunkowej: w godzinach pracy centrum można zakupić karty bezpośrednio w punkcie. Kartą podarunkową Sarni Stok można płacić we wszystkich punktach handlowych w Centrum. Z karty można korzystać zarówno jako dopełnienie transakcji, jak i samodzielny środek płatniczy. Przydaje się w codziennych zakupach i jest też dobrym pomysłem na prezent. Jest ważna rok od momentu aktywacji.

Do zobaczenia!

Stoisko promocyjne będzie czynne 1 i 2 grudnia od 11:00-19:00.

Warsztaty odbędą się 2 grudnia od 11:00 do 19:00

Spotkania z Mikołajem: 2 i 6 grudnia od 13:00 do 19:00

Liczba nagród w promocji jest ograniczona.