DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Spotkania z kulturą w CH Sarni Stok

Spotkania z kulturą w CH Sarni Stok

W ostatnią sobotę września zapraszamy do CH Sarni Stok na wyjątkowe spotkania kulturalne: otwarcie wystawy Beskidzkie Heroski Kultury oraz pokazy Szkoły Tańca Cubana. Pasja, sztuka, ruch i radość – niech to sobotnie popołudnie będzie inspiracją na nadchodzące jesienne wieczory! 

Wydarzenie rozpocznie się o 14:30 pokazami Szkoły Tańca Cubana: taniec nowoczesny w parach oraz gorące południowe rytmy to tylko krótki opis możliwości tancerzy. Szkoła działa w Centrum Handlowym Sarni Stok od roku, cieszy się dużą popularnością i oferuje naukę tańca dla wszystkich grup wiekowych: od dzieci, po dorosłych. W swojej ofercie ma między innymi salsę, bachatę, taniec towarzyski, a także high heels, czyli taniec na wysokich obcasach! A dla chętnych by wypocząć organizowane są kursy jogi. Ofertę Szkoły Tańca Cubana można poznać na ich stronie www oraz podczas wydarzenia. 

O godzinie 15:30 odbędzie się otwarcie wystawy wieńczącej II edycję projektu „Beskidzkie Heroski”, którego autorką jest Anna Koczur - redaktor naczelna magazynu Beskidzka Mama, a patronem CH Sarni Stok. Na fotografiach znajdzie się 10 Beskidzkich Herosek - bohaterek cyklu video wywiadów, które zostały zrealizowane online od maja do września tego roku. Tym razem seria wywiadów poświęcona była tematyce kultury i sztuki w naszym regionie. Każda z zaproszonych do projektu kobiet działa na innej płaszczyźnie tej dziedziny, ale wszystkie łączy ogromna determinacja i pasja do tego, co robią oraz fakt, że związane są z naszym regionem. Tu się urodziły lub mieszkają od dłuższego już czasu. Ich historie mogą stanowić inspirację dla innych, aby żyć w zgodzie ze sobą i własną pasją, realizować swoją misję i wciąż zdobywać swój „Everest”. Otwarcie wystawy uświetnią bohaterki wystawy. 

Harmonogram:

  • 30 września, sobota marca 14:30 – pokazy Szkoły Tańca Cubana
  • 30 września, sobota 15:30 – otwarcie wystawy Beskidzkie Heroski Kultury