DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

SuperThings w CH Sarni Stok

SuperThings w CH Sarni Stok

Już 25 i 26 sierpnia do Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku-Białej zawitają bohaterowie z Kaboom City. Punkt fotograficzny z superpojazdem, konkursy z nagrodami oraz osiem unikalnych makiet prosto ze świata subebohaterów!

Świat SuperThings zagości w CH Sarni Stok, aby zabrać wszystkie dzieci na niezwykłą przygodę. Na terenie centrum stanie aż osiem unikalnych makiet prezentujących wszystkie postaci oraz pojazdy ze świata Kaboom City. Każde ze stanowisk przedstawi inną serię SuperThings i inny fragment miasta! To doskonała okazja, aby na żywo poznać supermoce ulubionych superbohaterów i superzłoczyńców, którzy prowadzą walkę o prym nad miastem. Dodatkowo przy każdej makiecie znajdują się standy informacyjne, z których można pobrać mapkę niezbędną do wykonania zadania konkursowego.

A na czym polega sam konkurs? To bardzo proste, wystarczy odwiedzcić CH Sarni Stok w dniach 25-26 sierpnia, następnie znaleźć wszystkie makiety i dostępne przy nich mapy, przypisać odpowiednie cyfry serii zabawek, a na koniec zgłosić się do stanowiska obsługi wystawy i odebrać pamiątkowy imienny dyplom i figurkę SuperThings!

Na fanów Kaboom City czekac będzie także strefa zabaw i ze stolikami z figurkami bohaterów, budynków, pojazdów, areny SuperThings, a także dwie gablotki do prezentacji postaci ze wszystkich serii! Takie miejsce to prawdziwa gratka dla fanów, którzy mogą całkowicie zanurzyć się w świecie Kaboom City i swojej wyobraźni. Nie zapominajmy też o gościu w rozmiarze XXL: maskotka MrKing to doskonały kompan do zdjęć i przybicia „piątki”! Warto tez obserwować CH Sarni Stok na Facebook.com, na fanów Superthings czeka tam konkurs, którym do wygrania będą Karty Podarunkowe Sarni Stok o wartości 500 zł!

25-26 sierpnia 2023, godz. 11:00-19:00| SuperThings w CH Sarni Stok