DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Wielka jesienna promocja w CH Sarni Stok!

Wielka jesienna promocja w CH Sarni Stok!

W ostatni weekend października na klientów CH Sarni Stok czekają nagrody za zakupy. W dniach 27-28 października będzie można otrzymać karty podarunkowe o wartości 50 i 100 zł lub miody z pasieki w CH Sarni Stok. Na dzieci i dorosłych czekają także kreatywne warsztaty, a łączna wartość nagród to 20 000 złotych.

Co zrobić, by wziąć udział w promocji? Wystarczy w dniach akcji zrobić zakupy za minimum 150 zł i zgłosić się do punktu promocyjnego. Na uczestników czekają nagrody: miody z pasieki CH Sarni Stok (za zakupy od 150 do 249,99 zł) oraz karty podarunkowe 50 zł i 100 zł (za zakupy odpowiednio powyżej 250 i 500 zł). W zabawie można łączyć paragony (maksymalnie 2), a szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stoisku promocyjnym. Liczba upominków jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

W sobotę dodatkowo na klientów czekały będą jesienne warsztaty kreatywne. Dzieci będą mogły zobaczyć, jak wygląda naturalny wosk pszczeli w postaci węzy i zrobić z niego własnoręcznie świeczkę. Warsztaty będą trwały od 11: do 18:00 lub do wyczerpania zapasów, udział w nich jest bezpłatny.

Dla dorosłych przygotowane zostały warsztaty z robienia jesiennych wianków, które mogą posłużyć jako ozdoba drzwi lub dekoracja domowa. Warsztaty z tworzenia wianków realizowane będą we współpracy z Miejskim Domem Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej. Warsztaty będą trwały od 11:00 do 15:00 lub do wyczerpania zapasów, a udział w nich będzie dostępny po okazaniu paragonu na minimum 150 zł.

Kartą podarunkową Sarni Stok można płacić we wszystkich punktach handlowych w Centrum. Z karty można korzystać zarówno jako dopełnienie transakcji, jak i samodzielny środek płatniczy. Przydaje się w codziennych zakupach i jest też dobrym pomysłem na prezent. Jest ważna rok od momentu aktywacji.

Dla uczestników akcji przygotowaliśmy także miód, pochodzący z pasieki, która od 2021 roku funkcjonuje na terenach zielonych obok CH Sarni Stok. Pszczoła miodna to jeden z najważniejszych owadów, który na ziemi pojawił się wcześniej niż człowiek. W pasiece obok centrum mieszka ich ponad pół miliona, a w przyszłym roku pojawią się tam kolejne ule. CH Sarni Stok dba o środowisko zarówno angażując się w akcje promujące ekologię, jak i zakładając pierwszą miejską pasiekę w Bielsku-Białej. W ubiegłym roku na terenach zielonych stanęły także hotele dla innych owadów, które są równie ważne dla środowiska. 

 

 

Stoisko promocyjne będzie czynne 27 i 28 października od 11:00-19:00.

Warsztaty odbędą się 28 października:

Świece z wosku pszczelego – 11:00-18:00

Wianki jesienne 11:00-15:00

Liczba nagród w promocji jest ograniczona.