OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Dwudziestolatkom w pas się kłania świat – urodziny CH Sarni Stok

Dwudziestolatkom w pas się kłania świat – urodziny CH Sarni Stok

Jest tylko 50 lat młodsze od miasta Bielsko-Biała i ma tyle lat, ile mural Wilhelma Sasnala namalowany na ścianie bielskiej Galerii Sztuki BWA, a 21 listopada obchodzi swoje 20 urodziny. O czym mowa? O Centrum Handlowym Sarni Stok.

CH Sarni Stok zostało otwarte 21 listopada 2001 roku i było pierwszym centrum handlowym w naszym regionie. Ponad trzydzieści tysięcy metrów kwadratowych powierzchni z centralnie położonym hipermarketem spożywczym był długo wyczekiwanym obiektem handlowym w Bielsku-Białej. Na przestrzeni kolejnych lat wiele czołowych sieci handlowych wybierało Sarni Stok jako pierwszą (i często jedyną) lokalizację swoich salonów w okolicy. Do dzisiaj w centrum handlowym znajdują się marki, których nie spotkamy nigdzie indziej w okolicy: Carrefour, TK Maxx, Media Markt i Jula.

W 2012 roku obiekt został rozbudowany o kolejne 3 000 metrów kwadratowych, dzięki czemu mógł pomieścić 80 punktów handlowych. Zarówno elewacja budynku, jak i wnętrze, zostały zmodernizowane poprzez wprowadzenie nowoczesnych materiałów, m.in. połączenie kamienia i drewna oraz zastosowanie przyjaznej kolorystyki. Obiekt zyskał również więcej przeszkleń i światła. Strefa restauracyjna została unowocześniona, a w nowej części centrum został ulokowany punkt zabaw dla najmłodszych. Centrum handlowe Sarni Stok było chętnie wybierane przez sieci handlowe do wprowadzania nowych konceptów swoich salonów, takie pomysły realizował tu m.in. Carrefour, Reserved, TK Maxx, New Yorker i empik.
 
Trudno uwierzyć, że ten obiekt handlowy ma już 20 lat, choć to dopiero początek dorosłości i wiek prawdziwych wyzwań i sukcesów wciąż przed nim, w końcu dwudziestolatkom w pas się kłania świat. Centrum handlowe Sarni Stok doskonale wpasowało się przez te lata w tkankę miejską i może pochwalić się wieloma sukcesami, nie tylko handlowymi, ale także społecznymi. Mieszkańcy Bielska-Białej i okolic zawsze byli głównymi adresatami akcji, w których edukowano m.in. o dbałości o środowisko lokalne. Od wielu lat organizowana jest m.in. akcja Drzewko za surowce, a w tym roku otworzono pierwszą miejską pasiekę. 

Z okazji swoich urodzin, CH Sarni Stok zaprasza wszystkich do odwiedzin 26 i 27 listopada. Na wszystkich czekają wyjątkowo emocjonujące atrakcje: co godzinę najwyższy paragon zgłoszony do punktu promocyjnego zostanie nagrodzony kartą podarunkową o wartości 100 zł, a kolejny kartą o wartości 50zł , a najwyższy paragon w danym dniu otrzyma kartę podarunkową o wartości 1000 zł. Warto pamiętać, że w tych dniach na klientów czekają promocje z okazji Black Friday, warto więc robić duże zakupy i korzystać z dodatkowych bonusów. Na klientów centrum, którzy zarejestrują się w punkcie promocji, będzie czekał słodki poczęstunek i wiele urodzinowych dekoracji, warto uwiecznić je na zdjęciach, bo na Facebooku pojawi się urodzinowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

20 lat to piękny wiek, jak śpiewał Maciej Kossowski: „Dziś nie potrzeba więcej nam do szczęścia chyba już nic”. Dlatego bawmy się wspólnie na urodzinach CH Sarni Stok!