DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Świąteczny wianek czy biały bałwanek? Wybierz swój prezent od Mikołaja!

Świąteczny wianek czy biały bałwanek? Wybierz swój prezent od Mikołaja!

W CH Sarni Stok Święta zbliżają się wielkimi krokami. Złoto-zielone dekoracje, migoczący renifer i świetlna gwiazda przy wejściu to tylko niektóre oznaki świątecznej atmosfery. 4 i 5 grudnia, tuż przed dniem Św. Mikołaja, w Centrum będzie można odebrać prezent za zakupy.

Prezent będziemy mogli wybrać sami w punkcie promocyjnym kierując się kwotą, za jaką zrobiliśmy zakupy. W przypadku zakupów od 100 do 199,99 zł odbierzemy mniejszy prezent, a przy zakupach od 200 zł większy. Co będzie w środku? Zestawy kreatywne do tworzenia własnych ozdób świątecznych: mniejszy będzie zawierał zestaw do zrobienia bałwanka, a w większym będą rzeczy do wykonania wianka świątecznego. To jak wykonane zostana ozdoby zależy wyłacznie od inwencji rodziców i ich dzieci. Z pewnościa każda ozdoba będize inna mimo tej samej zawartości. To idealny sposób na wspólne spędzenie czasu z dziećmi, kreatywną zabawę i wprowadzenie świątecznej atmosfery w domu. Stoisko będzie czynne od 10:00 do 19:00.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy razem tworząc zabawki na choinkę, ozdabiając wspólnie domy i podwórka. Dlatego prezenty, które otrzymamy w CH Sarni Stok to wyjątkowe zestawy do wspólnego stworzenia domowych dekoracji.

Dodatkowo dodając zdjęcie swojego rękodzieła, które powstało z otrzymanego zestawu, w mediach społecznościowych i oznaczając go #SarniStokRazem można wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z kart podarunkowych, czeka aż 350 zł do rozdania!