DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Wygodnie, szybko i... smacznie w CH Sarni Stok

Wygodnie, szybko i... smacznie w CH Sarni Stok

Dodatki do zamówień gratis, świeże i zawsze pyszne posiłki i przekąski, doskonałe desery. Brzmi znajomo? To świetnie, bo strefa restauracyjna w CH Sarni Stok od lat cieszy się zaufaniem klientów. Przez najbliższy tydzień, od 11 do 18 lipca na jej gości czekają specjalne letnie okazje.

Zakupy to przyjemność i wspólne spędzanie czasu. Dlatego podczas wycieczek po sklepach warto zrobić sobie przerwę i zjeść wspólny obiad, dodać energii kawą lub osłodzić sobie chwilę ciastem lub lodami. Rodzinny obiad „na mieście” to też spory odpoczynek dla wszystkich gotujących domowe posiłki. W tym tygodniu strefa restauracyjna zaprasza swoich gości wyjątkowo gorąco oferując nie tylko smaczne i świeże posiłki, ale także dodatkowe korzyści przy ich zakupie. Napój gratis czeka na wszystkich, którzy złożą zamówienia w restauracjach: New York Hot Dog, Salad Fantasy, Mia Pizza, Kuchnia Polska oraz Food Express. Na deser warto wybrać się do Cukierni Kandulski, gdzie do każdego ciasta dostaniemy gratis kawę. A na miłośników lodów w Cafe De Grano czekają 2 gałki lodów w cenie jednej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Strefa restauracyjna funkcjonuje zgodnie z rządowymi wytycznymi. Pomiędzy stolikami są min. 2 metry odległości, a po każdym gościu stoliki są dezynfekowane i oznaczane tabliczką "ZDEZYNFEKOWANO". Dezynfekowane są także części wspólne. Przy stolikach obowiązują nowe zasady: przy jednym może usiąść rodzina lub osoby wspólnie mieszkające. Stojąc w kolejce powinniśmy zachowywać bezpieczny odstęp, pomogą nam w tym oznaczenia na podłogach. Do momentu rozpoczęcia posiłku usta i nos powinny być zasłonięte, a przed wejściem do strefy restauracyjnej prosimy o zdezynfekowanie dłoni. Chronimy w ten sposób siebie i innych.

Lokale gastronomiczne w CH Sarni Stok: Kuchnia Polska, Mia Pizza, New York Hot Dog, Food Express, Salad Fantasy, SushiDo, Cafe de Grano, Cukiernia Kandulski.